Bezczelnie się chwalę!

Dzisiaj jest dziwny dzień! Rankiem pojechali goście, którzy spędzili ze mną sześć dni, więc czułam się nieswojo, nagle sama i opuszczona 😉 Potem cały dzień w pracy, zmęczona jak diabli (skumulowało mi się to prawie tygodniowe zmęczenie), trochę smutna, a tu nagle dwie miłe niespodzianki.

Najpierw zobaczyłam, że wygrałam książkę! Po miesiącach, miesiącach posuchy, nagle taka niespodzianka 🙂 Los uśmiechnął się do mnie na blogu u Wykredowanej, gdzie wygrałam książkę „Gorąca wiadomość” Fern Michaels. Po recenzji Wykredowanej miałam na jej przeczytanie ochotę, więc się zgłosiłam i już niedługo książka będzie u mnie 🙂 Ależ się cieszę!

Druga niespodzianka, to fakt, że jest już nowy numer Literadaru (nie wiem dlaczego, ale spodziewałam się go później), a nim cała, kompletnie nie skrócona rozmowa ze mną! Rozmówczyni ostrzegała mnie, że szanse na to, że pójdzie całość są niewielkie, a tu proszę – jest cały wywiad 🙂 Miło mi niezmiernie! 🙂 Literadar znaleźć możecie TUTAJ, a rozmowa ze mną zaczyna się na stronie 49, zapraszam do lektury! Wspomniałam tam o kilku blogerach, gdybym mogła, to dodałabym wiele więcej, ale możliwości były ograniczone.

Popołudnie zamieniło więc ten dzień w bardzo miły dzionek, oby tak dalej!

35 myśli w temacie “Bezczelnie się chwalę!

 1. Ojej, jakże mi miło :)) Gratuluję! I cieszę się, że miałaś tak fajny dzień, oby było takich jak najwięcej.

  Co do Złotej Zakładki – mam nadzieję, że rzeczywiście przetrwa lata. Może w tym roku jest nam ciężko, ale sprężymy się i będzie coraz lepiej 🙂

  Polubienie

 2. Proszę proszę, jaka się Agnieszka popularna zrobiła 🙂 Świetnie, oby tak dalej, gratuluję z całego serca – rozmowa z Tobą jest bardzo interesująca.
  I gratuluję wygranej 🙂

  Pozdrawiam!

  Polubienie

  1. Hiliko – dziękuję 🙂 E, jakoś tak wyszło samo. Co chyba tylko znaczy, że prawdą jest, że jak się nie szuka, to coś może się samo zjawić 😉 Pozdrawiam!

   Beatrix – cieszę się, że się podoba 🙂 Dzięki!

   Polubienie

  1. Celebryty biorą pieniądze za pojawienie się na otwarciu nowego sklepu, to jak my zaczniemy żądać za wpisanie komcia na cudzym blogu, to nas kopnijcie, żebyśmy otrzeźwieli:)))

   Polubienie

   1. Celebryctwo wam nie grozi – na to trzeba być durnym do potęgi, odpadlibyście w przedbiegach, formułując jedno zdanie podrzędnie złożone. Tak że niestety, musicie pracować 🙂

    Polubienie

   2. Anek7 – e, co to za celebryctwo ;p Celebryci odnoszą korzyści ze swej sławy, najczęściej finansowe ;p

    ZWL – o właśnie, coś podobnego napisałam 😉

    Viv – hahahahha, boskie 😀 I pocieszające dla nas (chyba?) 😀

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s