Głosowanie – aktualizacja!

Dzisiaj krótko. Ruszyło głosowanie na najlepsze książki w ramach plebiscytu Złota Zakładka 2012. Wszystkie informacje znajdziecie w notce na stronie oraz w regulaminie. Proszę, przeczytajcie je uważnie.

Pamiętajcie o wymogach, które muszą spełniać blogerzy uprawnieni do głosowania. Oraz o tym, że każdy los się liczy, więc i my liczymy na Was!

Ja osobiście zaapeluję tylko: do dzieła blogerzy, dajcie mi osobisty powód do satysfakcji, dalszej motywacji i wiary we wspólną pracę!

*****

AKTUALIZACJA!

W ciągu godzin, które upłynęły od rozpoczęcia głosowania wypłynęły trzy bardzo ważne sprawy. Prosimy o zapoznanie się z nimi i ich przyswojenie ;)

1. Link prowadzący do spisu książek, które przeszły do głosowania był (błędnie!) zastrzeżony. Zostało to zmienione, teraz powinien być dostępny dla każdej osoby posiadającej ten link http://goo.gl/n7x4K. Proszę o informację, czy faktycznie każdy bezproblemowo może tam wejść!

2. Osoby, które nominowały książki (i dostały potwierdzenie przyjęcia nominacji) NIE muszą się weryfikować po raz drugi. A nawet nie powinny ;) Wasze blogi już raz przeszły weryfikację, kody dostaliście już w mailach, więc nie potrzebujecie ponownej weryfikacji.

3. Dziękujemy dwóm blogerkom za czujność! Okazuje się, że w kategorii “Najbardziej poruszająca książka” została zgłoszona i zatwierdzona do głosowania książka “Zakręty losu”, która została wydana w 2010 roku, nie może więc brać udziału w tegorocznej edycji. Wprowadziło nas w błąd oznaczenie na stronie wydawnictwa, gdzie jest podany rok 2011. Książka została wykasowana, a wszystkie głosy, które zdążyła uzyskać traktowane są jako nieważne.

Koniec komunikatów, dziękujemy za uwagę!

3 myśli w temacie “Głosowanie – aktualizacja!

  1. A ja właśnie zobaczyłam ile książek nominowanych czeka sobie u mnie na półkach, listach… No i teraz postanowiłam jej poprzesuwać i te, które mogę teraz przeczytać (mam do nich dostęp) przed 5 sierpnia, szybciutko czytam, żeby mieć większe pole 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s