Głosy, głosy!

Rzadko Was o coś proszę 😉 A jeżeli już, to o coś dla siebie. Jednak tym razem chciałabym Was prosić o zrobienie małego gestu na rzecz drugiego bliźniego 😉

Jak wielu z Was wie, mam blogowego Syna Chrzestnego, z którego jestem niezmiernie dumna. Tak, mowa o Zacofanym w lekturze. Blog się rozwija ślicznie, ZWL pisze bardzo fajne teksty, a na dodatek wie, jak operować językiem polskim i pisze niekoniecznie o bestsellerach, które są na ustach wszystkich. Z tego powodu uważam, że jego blog jest wart zauważenia i wyróżnienia. I dlatego też chciałabym prosić, byście oddali akurat na ten blog głos w konkursie Blog Roku 2011.

By oddać głos wystarczy wysłać smsa, którego koszt zamyka się w 1,23 zł. Wyślijcie sms o treści E00179 na numer 7122 (Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętaj także, aby nie wstawiać w SMS spacji!)

Dochód z przysłanych smsów idzie ponoć na cele charytatywne. Jeżeli już oddaliście głos na kogoś – nie martwcie się, można wysłać 1 sms na 1 blog, więc ciągle i tak możecie zagłosować na Zacofanego 🙂 Wszystkie szczegóły TUTAJ. Głosujcie!

*****

U mnie zapadła cisza, ale ciągle walczę z ogłoszeniami dotyczącymi lokum dla mnie. Spędziłam w tak upojny sposób całą sobotę, niedzielę i większość poniedziałku. Ogłoszenie, ogłoszenie, mail, telefon, ogłoszenie, telefon, ogłoszenie… Chrypka i ból oczu gwarantowany, w związku z czym komputera poza tym czasem unikam jak mogę, przez co nie ma recenzji. Może pojawi się jutro, o ile dzisiaj dam radę ją napisać. Jutro mam maraton spotkań, ciekawe czy któreś miejsce będzie właśnie tym, które zechcę i gdzie mnie zechcą 🙂 Trzymajcie kciuki!

8 myśli w temacie “Głosy, głosy!

 1. Oczywiście zagłosowałam. Też rosłam w cieniu kilku wspaniałych blogów. Ujęłaś mnie tym głosem za … innym blogiem. Pozdrawiam:)

  Polubienie

   1. Beatrix – oby, oby, dlatego głosujmy! 🙂

    Gosiaw – :))) wiem, wiem, że lubisz. Dzięki za wsparcie, teraz jeszcze trzeba namówić bliskich i innych biblionetkowiczów 😉

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s